Voľné pracovné pozície

• SLAMA PREMILÁ

V piatok 2. februára naši žiaci hudobne obohatili svojim vystúpením otvorenie Vernisáže na Obecnom úrade v Nitrianskom Pravne s názvom SLAMA PREMILÁ.

• TRIEDNY KONCERT

30. januára- v posledný deň prvého polroku predviedli pred svojím najbližším obecenstvom svoje nové vedomosti a zručnosti žiaci z akordeónovej triedy p. uč. Straňankovej.

• O ZLATÚ HVIEZDIČKU

Výtvarníci našej ZUŠ sa priestorovým i plošným stvárnením Betlehémov zapojili do súťaže ,,O zlatú hviezdičku''.

Vyhlásenie výsledkov súťaže bude počas Vianočného koncertu ZUŠ vo farskom kostole v Nitrianskom Pravne, ktorý sa uskutoční 20.12. o 16:30 hod.

• ADVENTNÝ KONCERT

20. decembra sme prispeli k slávnostnej atmosfére adventného obdobia a blížiacich sa Vianoc Adventným koncertom v kostole Nanebovzatia panny Márie v Nitrianskom Pravne, spojeným s vyhodnotením výtvarnej súťaže o Zlatú hviezdičku.

• MIKULÁŠSKY KONCERT

Aj naši žiaci mali možnosť 6. decembra stretnúť Mikuláša. Odmenou za pekný výkon na Mikulášskom koncerte bolo od neho malé prekvapenie.

• TRIEDNY KONCERT

Žiaci z klavírnej triedy p.uč. Pojezdalovej sa prestavili na triednom predvianočnom koncerte a vniesli do koncertnej sály slávnostnú atmosféru prichádzajúcich Vianoc.

• JESIENKA

9. novembra sme zaznamenali úspech speváčiek na celoslovenskej súťaži v speve populárnej piesne Jesienka v Prievidzi!
    Umiestnenie:
    Lilian Richterová- ZLATÉ PÁSMO
    Cora X. Phillips- STRIEBORNÉ PÁSMO

Gratulujeme!

• MEDZINÁRODNÝ AKORDEÓNOVÝ FESTIVAL

GRATULUJEME Ele Ťažiarovej, ktorá nás 27.10. úspešne reprezentovala na Medzinárodnom akordeónovom festivale v Prahe.
    Umietnenie- ZLATÉ PÁSMO

• BLIŽŠIE K ĽUĎOM

12. decembra sme sa, ako už každoročne, opäť pripomenuli podujatím s naším ľudovým súborom v predajni Coop Jednota s názvom BLIŽŠIE K ĽUĎOM. Predvianočné nakupovanie sme spríjemnili pásmom piesní s vianočnou tématikou.

• AKADÉMIA SENIOROV

Veľmi radi sme prispeli svojou troškou do mlyna aj 18. októbra na každoročnom podujatí pre seniorov- AKADÉMII SENIOROV.

• VÍTANIE DETÍ DO ŽIVOTA

Krásne a jedinečné podujatie spríjemnili novým maličkým občanom Nitrianskeho Pravna naši žiaci svojím hudobným vystúpením

• DRUHÝ JESENNÝ KONCERT

S pestrou ponukou skladieb sa 20. októbra predstavili žiaci našej školy na Druhom jesennom koncerte a spríjemnili svojim umením ďalší októbrový podvečer.

• PRVÝ JESENNÝ KONCERT

Jeseň nemusí byť vždy smutná a pochmúrna. Hlavne vtedy, keď si spríjemníte na milom hudobnom podujatí 11. októbra- Jesennom koncerte.

• SPOLOK JEDNOTY DÔCHODCOV

Pekné a príjemné melódie v podaní našich žiakov obohatili program na stretnutí SPOLKU JEDNOTY DÔCHODCOV.

• FARBA JESENE

Srdečne vás pozývame na výstavu výtvarného odboru ZUŠ z ateliérov pani učiteľky Natálii Šándorovej a Zuzany Čeryovej v exteriéri pred ZUŠ i vo vestibule školy, s názvom,,FARBA JESENE" ktorú si môžete pozrieť od dnes 28.9. 2023. Podľa počasia sa výstava presunie len do interiéru.Príďte nás podporiť svojou návštevou.

• Pozývame vás na KONCERT POPULÁRNEJ HUDBY v náhradom temíne- 6. júna o 17:15 hod.

.

• GRATULUJEME!! Bývalej žiačke Veronike Bridovej a terajšej žiačke Ele Ťažiarovej p.uč. Straňankovej za dnešné krásne umiestnenie na Euromusette&Goldentango v Rajeckých Tepliciach, obidve sa umiestnili na druhom mieste v ZLATOM pásme v ich kategóriách!

Veronika Bridová- momentálne žiačka VI. ročníka konzervatória v Žiline z triedy Márie Mártonovej Kormanovej Mgr. art. ArtD.

• Koncert je zrušený z dôvodu ochorenia!

.

• Pozývame vás!

• Gratulujeme žiačkam zo speváckej triedy p.uč. Kubíčkovej za krásne umiestnenie v speváckej súťaži Novácky talent!

Cora xiola Phillips- bronzové pásmo!

Lilian Richterová- strieborné pásmo!

• Základná umelecká škola Nitrianske Pravno
    Školská 1, 972 13 Nitrianske Pravno