Dňa 3. júna 2026 sa v priestoroch našej školy uskutočnil absolventský koncert spojený s výstavou absolventských prác žiakov výtvarného odboru.
Podujatie bolo vyvrcholením dlhoročnej práce, úsilia a umeleckého rastu našich absolventov. Počas koncertu predviedli svoje hudobné schopnosti a talent, ktoré počas štúdia rozvíjali pod vedením svojich pedagógov. Súčasťou podujatia bola aj výstava absolventských prác, prostredníctvom ktorej návštevníci mohli nahliadnuť do sveta tvorivosti, fantázie a výtvarného cítenia našich žiakov.
Večer sa niesol v príjemnej a slávnostnej atmosfére, sprevádzanej mnohými krásnymi umeleckými zážitkami. Každé vystúpenie i vystavené dielo bolo dôkazom talentu, trpezlivosti a odhodlania, ktoré naši absolventi počas rokov štúdia rozvíjali.
Ďakujeme všetkým žiakom, pedagógom, rodičom a hosťom, ktorí sa podieľali na úspešnom priebehu podujatia. Osobitné poďakovanie patrí našim absolventom. S hrdosťou sme sledovali ich umeleckú cestu a prajeme im veľa úspechov, inšpirácie a radosti z tvorby aj v ďalších rokoch.